سن واقعی بدن را با این سه روش ساده حساب کنید

آناناس، این میوهی کمکالری و فاقد کلسترول، منبع بسیار خوبی از ویتامین C و منگنز است. هندوانه از ۹۲ درصد آب و ۸ درصد قند طبیعی تشکیل شده است و فاقد چربی است ولی سرشار از ویتامینهای A، B، C، پروتئین، منیزیم، آهن، کلسیم، فسفر، پتاسیم، سدیم و لیکوپن میباشد. به دلیل آنکه هندوانه سرشار از پتاسیم است، در تعدیل فشار خون موثر بوده و از طریق افزایش ادرار، سدیم اضافی بدن را دفع میکند. گرانولا سرشار از انرژی و فیبر میباشد. درنتیجه یکی از خواص هندوانه برای لاغری کاهش توده چربی میباشد.

در این مقاله می خواهیم انواع دمنوش لاغری برای لاغری، کاهش وزن و چربی سوزی را برای شما توضیح دهیم. درواقع علاوه بر خواص هندوانه برای لاغری میتوانید از آن بهعنوان یک مسکن طبیعی برای کاهش درد عضلات نیز استفاده کنید. از خرید انواعی که به صورت دستی و در بسته های پلاستیکی معمولی بسته بندی شده اند خودداری کنید. چربی گیر صنعتی با عنوان سیستم چربی گیر DAF برای حذف و تصفیه چربی های و روغنها و گریس های در صنایع و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد و قطعات ظرفیتهای بالایی از چربی را تصفیه می کنند از اینرو ابعاد و تکنولوژی ساخت این دسته از چربی گیرها پیشرفته تر می باشد.

افرادی که فشارخون بالا و چاقی دارند وقتی در ماههای زمستان در معرض سرما قرار میگیرند احتمال حمله قلبی یا سکته مغزی در آنها افزایش پیدا میکند که با خوردن هندوانه در فصلهای قبل میتوانند تا حد زیادی از آن جلوگیری کنند. برای آماده شدن آزمایش چربی مدفوع، فرد باید روزانه 100 گرم چربی به مدت 3 روز قبل از آزمایش مصرف کند، و 5 ساعت قبل از آزمایش ناشتا باشد. اما تا زمانی که این چروک ها عمیق نشده باشند، می توان در برخی از نواحی با کمک تزریق بوتاکس این مشکل را تا حدودی برطرف کرد اما زمانی که چروک ها عمیق می شوند دیگر از بوتاکس کار چندانی برنمی آید و باید به تزریق فیلرها رو آورد که بهترین پرکننده، تزریق چربی است؛ چرا که در این روش بافت چربی از قسمتی از بدن خود فرد برداشته شده و به قسمت دیگری از بدن پیوند زده می شود .

کمکی نمی کند. الکل کالری و قند زیادی دارد که به خودی خود بد هستند. یک وعده مصرف جگر مرغ همچنین ۲۵.۸ گرم پروتئین دارد که ۴۰ درصد از نیاز روزانه توصیه شده به پروتئین را برای بدن فراهم می کند. بیشتر فرایندهای تولید، این نوع سیانید را حذف می کنند. غذاها و موادی که به سوزاندن چربی شکم کمک می کنند عبارتند از: میوه های قرمز ، بلغور جو دوسر ، پروتئین گیاهی ، گوشت بدون چربی ، سبزیجات برگ دار ، ماهی های چرب، سرکه سیب ، رزوراترول ، کولین و دیگران. افرادی که بیماری کلیوی دارند نباید زیاد هندوانه مصرف کنند.

کسانی که تری گلیسیریدشان بالاست ممکن است که قند خونشان نیز بالا باشد، ضمن اینکه بیماریهای کلیوی هم ممکن است باعث افزایش تری گلیسیرید بشود. برای مثال در مطالعاتی مشخص شد افرادی که به مدت 12 هفته چای سبز با غلظت بالا نوشیدند، به طور متوسط 0.4 تا 3.5 کیلوگرم بیشتر از افرادی که چای سبز نمینوشیدند، وزن کم کردند. هندوانهها غلظت بالایی از لیکوپن دارند که یک ماده مغذی گیاهی از انواع کاروتنوئید است و باعث پیشگیری از سرطان میشود. عملکرد بالایی در جداسازی ذرات چربی و روغن دارد. اگر سرتان خارش دارد ولی پوسته خشکی ندارید، شوره نمیزنید و پوستههایی را لابهلای موهایتان نمیبینید، مشکوک به شپش سر هستید.

افرادی که دائماً دچار تب، تشنگی، خشکی دهان و بوی بد دهان میشوند باید یک یا دو بار در روز هندوانه بخورند. مخصوصا برای افرادی که در تابستان دچار گرمازدگی میشوند، نوشیدن آب هندوانه با کمی گلاب میتواند مفید باشد. اگر از افرادی هستید که هنگام انجام تمرینات ورزشی یا فعالیتهای فیزیکی شدید دچار خستگی یا دردهای عضلانی میشوید، از آب هندوانه برای تسکین درد خود استفاده کنید. علاوه بر این که الگوهای غذایی میتوانند کاهش دهنده چربیها باشند خود غذاها میتوانند، کمک کننده باشند مثلاً برخی از مواد غذایی هستند که باعث­ افزایش کلسترول میشوند و برخی از مواد غذایی هم باعث کاهش چربی میشوند.

اگر قبلا حمله قلبی را تجربه کرده باشید اسیدهای چرب امگا 3 میتوانند خطر مرگ ناگهانی شما را کاهش دهند. اگر در ساختار اسیدهای چرب به جای هیدروژن اسیدی کاتیون سدیم یا پتاسیم و یا آمونیوم قرار گیرد صابون بدست می آید. کمبود خواب و یا خواب ناکافی در طی شبانه روز می تواند یکی دیگر از علل گودی کاسه چشم به شمار آید .داشتن خواب ناکافی و کمتر از 8 ساعت در طی شب می تواند یکی دیگر از علل گودی کاسه چشم باشد . فراوانی پلی فنل های موجود در مرزنجوش که به تثبیت سطح گلوکز خون کمک می کنند، موضوع چندین مطالعه اخیر بوده است که بر AGE تمرکز دارد.

بدن در تمامی سنین به این مواد مهم نیاز دارد، و یکی از بهترین راه های ترزیق این مواد به بدن، استفاده از برنج است. نکتهی بسیار مهم این است که این عمل باید توسط جراحی بسیار متبحر انجام شود. این عمل در مقایسه با سایر عمل های زیبایی، طرفداران بسیار زیادی دارد و دلیل آن طبیعی بودن و ماندگاری بالای آن است. در طب نوین درمان اختصاصی برای کبـد چرب وجود ندارد، ولی شما با کنترل بیماری های زمینه ای از قبیل کاهش وزن، چربی های خون، دیابت و یا قطع نمودن داروهای مسبب (قطعا با نظر پزشک معالج نه به طورخودسرانه) می توانید از پیشرفت این بیماری جلوگیری نمایید.

تری گلیسرید تحت شرایط مناسب در حضورآب به اسید چرب و گلیسرول تبدیل میشود. در هفته 32 بارداری، مغز استخوان تقریباً به طور کامل این وظیفه را بر عهده میگیرد. این کار مقدار چربی پوست را کم میکند. 3- هندوانه معده را تقویت میکند. پس از مصرف هندوانه بدن از سه طریق: ادرار، مدفوع و عرق، سموم را دفع میکند به همین دلیل خیلی زود شادابی و طراوت مخصوصی به انسان دست میدهد. 8- هندوانه منبع خیلی خوبی از آنتی اکسیدان کاروتنوئیدی بنام لیکوپن است. 1-هندوانه ادرارآور است زیرا دارای مقدار خیلی کمی سدیم است موجب میشود آب زیادی از بدن دفع شود و برای کسانیکه ناراحتی کلیه دارند و افرادی که ادرار غلیظ و زرد رنگ با بوی تند دارند، بسیار خوب است.

هندوانه منبع خوب آنتیاکسیدانی به نام «لیکوپن» است. این ماده حاوی لیکوپن است که به جلوگیری از حملات قلبی کمک میکند. این آنتیاکسیدان میتواند رادیکالهای آزاد را که موجب اکسیده شدن کلسترول بد (LDL) و رسوب آن در رگهای خونی میشود خنثی کند و از سکتههای قلبی و مغزی و تنگی و التهاب عروق مجاری تنفسی جلوگیری کرده و شدت حملات آسم را کاهش دهد. مقدار زیادی لیکوپن در هندوانه یافت میشود که یک آنتیاکسیدان قوی است و به از بین بردن سرطان پروستات کمک میکند. شامپو زدن بیش از حد ممکن است روغن طبیعی شما را از بین ببرد، بنابراین باعث می شود پوست سر شما حتی روغن بیشتری تولید کند.

با این حال ، در نتیجه موهای چرب بیش از حد ، تصور میشه که کیفیت در مو از بین میره و باعث ریزش موقت میشه. اسیدهای چرب اشباع نشده غیر اشباع 10 – 15 درصد. همچنین هر قاشق غذاخوری آن 11 درصد آهن و منیزیم و 15 درصد سلنیوم مورد نیاز بدن را تامین میکند. لیکوپن به کاهش احتمال سرطان پستان، ریه، روده بزرگ، پروستات و آندومتر کمک میکند. لیکوپن دارای اثرات ضد سرطانی است و در پیشگیری از سرطان پروستات، سرطان سینه، سرطان رحم، سرطان ریه و سرطان روده بزرگ موثر است.

بهعلاوه لیکوپن یک آنتیاکسیدان است و از پروستات، سلامت پوست و قلب محافظت خواهد کرد. بهعلاوه هندوانه حاوی مقادیر زیادی ویتامین C است که یک آنتیاکسیدان قوی است و فعالیتهای ضد سرطانی خوبی را در بدن، انجام میدهد. و مواد شیمیایی خشن موجود در چیزهایی مانند شامپوهای ناسالم حاوی مواد شیمیایی سنگین باشد. هندوانه چاق کننده است ؛ خوردن هندوانه چه تاثیری روی اضافه کردن وزن دارد همگی در سایت.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم خواص مواد غذایی سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد..

هندوانه منبع غنی از پتاسیم است که به پاکسازی مواد سمی کلیه کمک میکند. این ماده به کاهش غلظت اوریکاسید در خون کمک کرده و آسیبهای تهدیدکننده کلیه را کاهش میدهد. یک میوه ادرارآور است که به درمان سنگ کلیه کمک میکند. این میوه برای کاهش دیابت و مسمومیتهای الکلی مؤثر است. 50 گرم پوست هندوانه خشکشده باید در آب جوشانده و بهعنوان چای مصرف شود تا فشارخون، نفریت، دیابت و خماری را درمان کند. در چین، میوه خشکشده هندوانه را برای درمان زخمهای دهان استفاده میکنند. این میوه فشارخون، آنژین و سایر بیماریهای قلبی عروقی را درمان میکند. در سودان شمالی از هندوانه، برای درمان سوختگی، روماتیسم، تورم و نقرس استفاده میکنند.

از پوست هندوانه در گیاهان دارویی چینی استفاده میشود. در داروهای گیاهی چینی از آن برای بهبود اختلال نعوظ، دیابت، آکنه و ورم نفریتیک استفاده میشود. هندوانه حاوی آرژنین است که به بهبود اختلال نعوظ کمک میکند و میل جنسی را تقویت خواهد کرد. در واقع زمان ریکاوری و بهبود تزریق حدود ۱ هفته است. البته برای پیشگیری مناسب است. همچنین لیکوپن میتواند در پیشگیری از سرطان روده و سرطان پروستات در آقایان و سرطان سینه در خانمها موثر باشد. خوردن تخمه هندوانه کرمهای معده و روده را از بین میبرد و برای درمان سوزش ادرار، زخم مثانه و همچنین تسکین سرفه مفید است.

به درمان مجاری ادرار و جلوگیری از خیس شدن بستر کمک میکند. همانطور که گفتیم هندوانه دارای خواص آنتیاکسیدانی است که به بالا بردن پروتئین عضله و ارتقا عملکرد ورزشی کمک میکند. برای کلسترول با چگالی بالا یا همان کلسترول خوب از نماد HDL و برای کلسترول با چگالی پایین یا کلسترول بد از نماد LDL استفاده میشود. هندوانه شوینده خوب کلیههاست. چربی های خوب کدام هستند؟ سازمان غذا و دارو (FDA) مصرف 25 گرم در روز پروتئین سویا به عنوان بخشی از رژیم غذایی کم چربی اشباع و کلسترول برای کاهش خطر بیماری های قلبی را توصیه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید